[T.N.T] CS 1.6 clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[T.N.T] CS 1.6 clan

Wellcome
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pocasni clanovi

Go down 
+6
N1K1T4^^
son(!)c
Mare95
$0L1D $N4K3
Che Guevara
Admin
10 posters
AuthorMessage
Admin
> C O M A N D A N T E <
> C O M A N D A N T E



Posts : 4
Join date : 2008-04-14

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeTue Apr 15, 2008 1:21 am

Clanovi clana su :

1.che guevara ? - leader
2.SpArTZak - CO leader
3.Mr.Dee - igrac
4.ja sam pro noob - igrac
5.MedO(keca) - igrac
6.Fosna - igrac




choban.che.93@hotmail.com@hotmail.com
Back to top Go down
https://cstnt.forumotion.com
<<
Guest




Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:17 pm

cheguevara nisu ti losi igrach!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Che Guevara
> C O M A N D A N T E <
> C O M A N D A N T E
Che Guevara


Posts : 49
Join date : 2008-04-15
Age : 31
Location : Montenegro ( Herceg Novi )

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 7:54 pm

Znam
Back to top Go down
https://cstnt.forumotion.com
$0L1D $N4K3
Novajlija
Novajlija
$0L1D $N4K3


Posts : 19
Join date : 2008-04-21
Age : 29
Location : Right behind you with a knife xD

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 10:25 am

TNT NAJ KLAN NA SVET. NAPRED TNT.
Back to top Go down
Mare95
Novajlija
Novajlija



Posts : 3
Join date : 2008-04-17

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: aa   Pocasni clanovi Icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:38 pm

snake sto ne igras wise na gravity doso sxe pa nema wise citevi owo ono.. a pre si srao gravity zakon gravity owo gravity ono.......ccc
Back to top Go down
son(!)c
Novajlija
Novajlija
son(!)c


Posts : 5
Join date : 2008-04-15

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: IP OD TOG SERVERA???   Pocasni clanovi Icon_minitimeTue Apr 22, 2008 7:14 pm

Mare95 wrote:
snake sto ne igras wise na gravity doso sxe pa nema wise citevi owo ono.. a pre si srao gravity zakon gravity owo gravity ono.......ccc
IP OD TOG SERVERA JE???OD GRAVITI???
Back to top Go down
$0L1D $N4K3
Novajlija
Novajlija
$0L1D $N4K3


Posts : 19
Join date : 2008-04-21
Age : 29
Location : Right behind you with a knife xD

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 12:28 am

Mare ovako:

SXE JE SRANJE! I NE RADI MI NA PC RESTARTUJE MI GA!

TNT JE BOLJI KLAN OD GRAVITY-A I TU SU BOLJI FRENDOVI I IGRACI!

NEMA TEORETSKE SANSE DA SAM U KLANU DA NAJVECOM KESOM U SVETU: THEBLOODIMAGE! JER MI JE JAKOVAO MSN!

ETO TI GA!
Back to top Go down
Che Guevara
> C O M A N D A N T E <
> C O M A N D A N T E
Che Guevara


Posts : 49
Join date : 2008-04-15
Age : 31
Location : Montenegro ( Herceg Novi )

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 6:36 pm

Fala bogu da smo bolji od Gravity oi su smjeshni
Back to top Go down
https://cstnt.forumotion.com
N1K1T4^^
Novajlija
Novajlija



Posts : 3
Join date : 2008-04-23

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 9:46 pm

Mare95 wrote:
snake sto ne igras wise na gravity doso sxe pa nema wise citevi owo ono.. a pre si srao gravity zakon gravity owo gravity ono.......ccc

Suspect Samo se nadam da ovo prvo shto si rekao: "snake sto ne igras wise na gravity doso sxe pa nema wise citevi owo ono", nisi rekao u smislu "snake- chiter"Exclamation I` m really sick of all noobs that think my brother is a chiter Exclamation Vrlo je zalosno kada chujem prozivke na rachun Snake- a koji nije chak ni toliki pr0 igrach koliko ga svi smaraju za chit... Jao shta biste vi rekli da vam dodje Deluxe, Essential ili Juicer No c c c... Moj burazer zna dobro da koristi slushke, i igra cs vec oko 3 godine, ako ne i duze, a da ne prichamo o njegovim ostalim iskustvima sa akcionim igricama... PA NARAVNO DA CE ZNATI DOBRO DA IGRA CS Exclamation I onda dodje neki "lik" koji je tek pocheo da igra cs i ku*chi se tu neshto prozivajuci Snake- a... Ma beda i zalost... Ne zelim da me pogreshno shvatite, ovo se ne odnosi konkretno na Mareta, ali ako je stvarno ona 1. rechenica imala smisao kakav pretpostavljam da je imala, mogao bi i Mare da se pronadje u ovom text- u... Da zakljuchim, takve osobe koje prozivaju BEZ dokaza- demoa, i uopshte prozivaju druge a da ni ne mogu da procene chitera, treba samo iskulirati i ne bi trebalo da im uopshte posvecujem svoju paznju... Al` shta cu evo kad videh ovaj post ovde u vidu prozivke, ne mogoh se uzdrzati, pa pobogu josh i na TNT forumu- forumu klana za koji Snake igra Exclamation No c c c To je vec stvarno vrhunac... I ajde da neka nebitna "persona" prozove Snake- a za chitera, pa bilo bi mi manje- vishe svejedno, nego kad chujem da to rade Nickname, Lime, u ovom sluchaju mozda Mare, strashno se smorim i strashno mi je bzvze tako neshto... Poenta ovoga je da ukazem odredjenim osobama da su i smeshni i zalosni i licemerni kada prozivaju Snake- a, al` ako bash moraju to da rade, neka poshtuju ovaj forum i neka prave budalu od sebe na nekom drugom Exclamation Toliko...
Back to top Go down
Che Guevara
> C O M A N D A N T E <
> C O M A N D A N T E
Che Guevara


Posts : 49
Join date : 2008-04-15
Age : 31
Location : Montenegro ( Herceg Novi )

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeWed Apr 23, 2008 10:42 pm

Ljudi PREPORUCUJEM da se nekacie sa Darkom jel mi njegova sestra (NIKITA) Izgleda opsno a ni sam se nebi kacio sa njom tako da ... xD
Back to top Go down
https://cstnt.forumotion.com
Mare95
Novajlija
Novajlija



Posts : 3
Join date : 2008-04-17

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: aaaaaaaaaaaaaaaa   Pocasni clanovi Icon_minitimeThu Apr 24, 2008 10:58 pm

ok nikita mi je objasnila ... xD snake nema cit aj u zdrawlje
Back to top Go down
SparkY
Novajlija
Novajlija
SparkY


Posts : 10
Join date : 2008-04-16

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 12:37 am

OOOO NIKITA KO DA PISES ROMANEE!!!!! Smile lol!
Back to top Go down
dEiDaRa
Novajlija
Novajlija



Posts : 7
Join date : 2008-04-16

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 12:29 pm

Jao Mare opet ti i tvoja nubovska recenica CHITER,svakoga ko igra malo bolje od tebe si prozivao za chit,da vam objasnim zasto:
Klinci od 95-93 godishta koji igraju kanter SAMO ZNAJU DA PROZIVAJU(cast izuzetcima)Npr:MiJa:lik ne secam se da je ikad ikoga prozvao za chit,extra je decko...
To da snake ima chit je smeshno Mare,ajde izvinuo si se i ok je.
Back to top Go down
<<<smite>>
Novajlija
Novajlija
<<<smite>>


Posts : 10
Join date : 2008-04-17
Location : Krusevacc !!!

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeMon May 26, 2008 1:14 am

xexe.....igraci su super Very Happy
Back to top Go down
<<<smite>>
Novajlija
Novajlija
<<<smite>>


Posts : 10
Join date : 2008-04-17
Location : Krusevacc !!!

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitimeMon May 26, 2008 1:15 am

forum je malo bolji
Back to top Go down
D@weZz
Novajlija
Novajlija



Posts : 2
Join date : 2008-05-19

Pocasni clanovi Empty
PostSubject: ja sam pro noob!!!   Pocasni clanovi Icon_minitimeMon May 26, 2008 5:57 pm

i niko da kaze kakav sam ja igrac!!! izgleda da sam stvarno noob pa me niko ne pohvali!!!??? Razz:P:P:P
Back to top Go down
Sponsored content





Pocasni clanovi Empty
PostSubject: Re: Pocasni clanovi   Pocasni clanovi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pocasni clanovi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
[T.N.T] CS 1.6 clan :: .:[T.N.T] clan:. :: .:Clanovi Clana:.-
Jump to: